Зворотній зв'язок Головна сторінка

Головна сторінка

Звітність

Звіт
про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Києва
на 2004 рік за І півріччя 2004 року

Реалізація міської комплексної програми "Столична культура і мистецтво 2003-2005 роки"

За І півріччя фактично перераховано з міського бюджету на проведення культурно-мистецьких заходів біля 2,8 млн.грн. в тому числі, на участь у проведені фестивалів,конкурсів, культурно-мистецьких заходів:Дня Києва, УІ Міжнародного театрального фестивалю міст-побратимів "Київ травневий", Міжнародного молодіжного фестиваюь "Чайка", VIII хорового фестивалю "Золотоверхий Київ", творчого звіту майстрів мистецтв та аматорських художніх колективів та інше.

Постановчі витрати:
- Київська майстерня театрального мистецтва "Сузір"я" - "Украдене щастя" (30,0 тис. грн.);
- Київський театр оперети - Вогні рампи" (67,0 тис. грн.);
- Київський театр "Вільна сцена" - "Роберто Зукко" (40,0 тис. грн.);
- Київський академічний музичний театр для дітей та юнацтва - "Попелюшка" (50,0 тис.грн.);
- Київський театр "Колесо" - "Портрет планети" (30,0 тис.грн);
- Київський академічний театр ляльок - "Гільйом в Парижі", "Посмішка клоуна або мишеня Мицик", "Пітер Пен" (45,0 тис.грн);
- Київський театр "На Подолі" - "Полоумний Журден"- (38,0 тис.грн.)

На нові постановки у ІІ кварталі було виділено та профінансовано - 263,0 тис.грн.

Концертні програми:
- Хор хлопчиків при Київській академічній хоровій капелі ім.Л.Ревуцького - "Весняні забави" (30,0 тис.грн.);
- Співає хор "Хрещатик" (20,0 тис.грн.);
- Концертна програма хору "Київ" - (40,0 тис.грн).

У І півріччі з метою підтримки основної діяльності було надано трансферти 8 дитячим кінотеатрам міста на суму 186,6 тис.грн.

Тривали ремонтно-реставраційні роботи в приміщеннях кінотеатрів "Ленінград", "Флоренція", "Краків",,"Братислава","Жовтень" та ін.

З метою подальшої реалізації Міської комплексної програми "Розвиток музейної справи у м.Києві на 2001-2005 роки" музеям системи Головного управління виділено 110,0 тис.грн. для поповнення музейних колекцій новими експонатами, крім того, за рахунок бюджетних коштів Музеєм історії м.Києва здійснено видання книги "Особняки Києва" (110 тис.грн.).

Продовжується робота по автоматизації інформаційно-бібліотечної системи в публічних бібліотеках міста. З цією метою придбано програмне забезпечення для бібліотек Солом'янського, Голосіївського, Шевченківського районів та комп'ютерну техніку для Центральної бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва і Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки "Молода гвардія", аудіо- та відео-техніку для створення медіа теки у відділі мистецтв Публічної бібліотеки ім.Лесі Українки.На зазначені цілі було виділено 249,9 тис.грн.

За І півріччя стипендії талановитим та малозабезпеченим студентам виділені з міського бюджету в обсязі 7,65 тис.грн.,талановитим дітям - 27,5 тис.грн.

На проведення міських учнівських оглядів, фестивалів, концертів, виставок- конкурсів, та інше витрачено з міського бюджету 115,0 тис.грн.

Укладено 66 охоронних договорів.

Проведено ремонтно-реставраційні роботи на об'єктах:
- Поштовий будинок на Поштовій площі,2 та Сонячний годинник на території Києво-Могилянської академії - 5842,8 грн. (за рахунок спецкоштів);
- Ремонт та реставрація внутрішніх приміщень на вул..Спаській,12 - 5685,6 грн. (за рахунок спецкоштів).

Проведення ремонтно-реставраційних робіт на об'єктах що є пам'ятками архітектури, монументального мистецтва, історії та культури:
- Миколаївський собор Покровського монастиря - 1млн. 670 тис. грн.,
- Трапезна церква Кирилівського монастиря - 250 тис.грн.
- Церква по вул..Юрківська,3 - 98 тис.грн.
- Пам'ятник княгині Ользі - 10 тис.грн.
- Пам'ятник Ярославу Мудрому - 5 тис.грн.
- Комплекс споруд "Колона Магдебурзького права" - 20 тис.грн.
- Пам'ятник Грушевському М.С. - 5 тис.грн.

З метою зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури в 2004 році передбачено фінансування у розмірі 15718 тис.грн. на проведення ремонтно-реставраційних робіт.

Станом на 01.07.04р. були профінансовані роботи на суму 9391,8 тис.грн. Основні ремонтно-реставраційні роботи здійснювались в Українському центрі народної культури "Музей І.Гончара" (на День Незалежності заплановано відкриття першої черги музею), музеї М.Заньковецької ( в серпні виповнюється 115-річниця з дня народження М.Заньковецької), музей мистецтв Богдана і Варвари Ханенків, дитячому музичному театрі, театрі оперети, творчій вітальні Козловського та інших.

Крім того, у відповідності з розпорядженням КМДА від 26.06.03р. № 1152 "Про будівництво Київського державного театру ляльок на вул..Грушевського, 1а у Печерському районі м.Києва" 25 березня ц.р. урочисто розпочато будівництво театру.

Також продовжуються проектні роботи по будівництву новогоо драматичного театру на Троєщині та цирку у Лівобережній частині міста.

Протягом І півріччя у парках культури та відпочинку міського підпорядкування проводились культурно-мистецькі заходи, зокрема, 19 січня у ПКіВ "Гідропарк" - традиційне християнське релігійне народне свято "Водохреща" за участю Київського міського голови , 21-22 лютого у ПКіВ "Партизанська слава", Голосіївському ім.. М.Рильського, ПкіВ"Гідропарк" та ПкіВ "Перемога" відбулися традиційні народні масові гуляння "Масляна", на яких були присутні тисячі киян та гостей столицію Також, у парках протягом І півріччя були проведені такі свята: День Сміху, Великдень, День Перемоги, День Києва, День захисту дітей, День молоді, День Конституції.

Протягом року у парках культури та відпочинку організована робота танцювальних і спортивних майданчиків, проводяться спортивні свята та змагання, концертно-розважальні програми, тематичні радіоконцерти, інформаційно-дискусійні заходи, тощо.

1 травня в парках було відкрито весняно-літній сезон - 2004р.

З травня місяця розпочата реконструкція в парках "Перемога" та "Партизанська слава".

На зміцнення матеріально-технічної бази парків у І півріччі було виділено 730,0 тис.грн., на проведення культурно-мистецьких заходів - 25,0 тис.грн.

Реалізація Угоди між Київською міською державною адміністрацією та національними творчими спілками

На прохання Національної спілки художників України організація, проведення та видання каталогів:
- народного художника України Т.Яблонської 18,0 грн.;
- В.Франчука 13,0 грн.;
- М.Дубовика 20,0

На прохання Київської організації Національної спілки письменників України організовано та проведено наступні мистецькі заходи:
- Поетична весна в Києві;
- Творчий вечір присвячений пам"яті видатного українського письменника О.Коломійця - 26,0;
- Літературно-мистецький вечір присвячений 190-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка - 20,0

На прохання Національної спілки композиторів України дольова участь у проведенні Міжнародного фестивалю "Музичні прем"єри сезону" - 10,0

На прохання Київського місцевого творчого відділення Національної спілки театральних діячів України організація та проведення творчого вечору присвяченого випускникам театрального інституту ім..Карпенка-Карого - 25,0 грн.

На підставі пропозицій творчих Спілок та розпорядження Київської міської державної адміністрації щомісяця виплачується 20 довічних та 20 щорічних стипендій видатним діячам культури і мистецтва

На прохання спілки журналістів України відбулися заходи з нагоди 45-річчя Київської організації Національної спілки журналістів України - 50,0 тис.грн.

На прохання Національної спілки театральних діячів України було організовано та проведено театралізоване свято "Посвята в актори, присвячена випуску студентів КДУТКІТ"- 25,0 тис.грн.

 

© 2002-2004