А.А. Стогний
Анатолий Александрович СТОГНИЙ,
д.ф.-м.н., профессор,
чл.-корр. НАН Украины и Российской АН
Институт прикладной информатики
укр         eng

Фонд Глушкова - це недержавна, незалежна, науково-технічна, громадська організація, названа на честь видатного українського вченого в галузі кібернетики (інформатики і обчислювальної техніки) академіка Віктора Михайловича Глушкова, нагородженого міжнародною організацією "IEEE Computer Society" медаллю "Computer Pioneеr Award" (Піонер світової обчислювальної техніки).

Членами Фонду є 35 фірм і понад 1000 фахівців, які працюють в галузі кібернетики та інформатики.


Наши менеджеры на сайте помогут оформить и купить диплом техникума или колледжа любого образца и года выпуска.

Головна мета діяльності Фонду полягає у встановленні наукових, професійних та ділових зв'язків із закордонними і міжнародними організаціями та фірмами, які працюють в галузі інформатики і обчислювальної техніки.

Фонд Глушкова є базовою організацією Українського підкомітету міжнародної організації "IEEE World Computer Society".

Фонд виступив з ініціативою організації на СеВІТ спільного стенда малих і середніх підприємств, уклав з Дойче Мессе довгостроковий контракт і з того часу постійно бере участь у СеВІТ.

Фонд - співзасновник міжнародної громадської організації "Міжнародна спілка приладобудівників і спеціалістів з інформаційних і телекомунікаційних технологій".

Президентом Фонду Глушкова є один з перших учнів В.М.Глушкова, відомий вчений в галузі прикладної інформатики, доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України та Російської академії наук Стогній Анатолій Олександрович.